Vyhledávání

Kategorie

Slevy

Všechny slevy
Hungry Panda

  Způsoby dopravy

  Snažíme se odesílat zboží do 3 dne od uskutečnění objednávky, bohužel ne vždy se nám to podaří, v tom případě se doba odeslání může prodloužit o 3-4 týdny. (Pokud nakupujete z kategorie Na počkání, doba odeslání je automaticky 3-4 týdny)
  Zásilka je obvykle doručena do druhého dne od odeslání. O odeslání budete informováni emailem.

  Pokud Vás zajímá doba dodání konkrétního produktu, neváhejte nás kontaktovat na email: info@dopolstare.cz.

  Zboží doručováno Českou poštou – Obchodní balík

  Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši 99,- Kč. (+20kč za platbu dobírkou)
  Pokud nebude objednávající zastižen, obdrží do schránky oznámení o doručení zásilky. Zásilku si může vyzvednout na uvedené poště nebo požádat o opětovné doručení. Bohužel nemáme možnost ovlivnit doručení zásilky po odeslání. Maximální hmotnost jednoho balíku je 2kg.
  U některých obzvláště neskladných, těžkých nebo jinak špatně přepravitelných výrobků může být cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy.

  Výsledek obrázku pro ceska posta

  Zboží doručováno Zásilkovna.cz

  Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši 54,- Kč. (+20kč za platbu dobírkou)

  Zboží si můžete vyzvednout na Vámi zadané adrese, na jedné z poboček Zásilkovna.cz. O doručení zásilky na pobočku budete informováni e-mailem a SMS ze strany Zásilkovny. Na výdejních místech nelze uplatňovat reklamace ze strany adresátů zásilek. Zásilku si po doručení na pobočku můžete vyzvednout do 7 dnů ode dne doručení na danou pobočku.

  Výsledek obrázku pro zasilkovna logo

  POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost.