Vyhledávání

Kategorie

Slevy

Všechny slevy
Hungry Panda

  O nás

      Dnes, kdy se většina zboží dováží z Číny, jsme se i my rozhodli jít touto cestou a dovážet zboží přímo od prodejců v Číně. Nemusíme tak draze kupovat zboží od dodavatele v Čechách, který zboží pouze doveze a zdraží pro koncového zákazníka. Celý tento řetězec jsme zkrátili na potřebné minimum.

      My, se tedy snážíme převzít všechny povinnosti za Vás a dodavetele, takže zboží necháme dovést, vyřešíme za Vás CLO, zkontrolujeme, přebalíme a následně zasíláme Vám. Vy si tak můžete být jisti, že k Vám příjde vše v pořádku a nebudete muset řešit nic navíc.

      Všechno, co přidáváme do katalogu, nejprve sami otestujeme a následně si uděláme vlastní zásoby. Snažíme se tak mít všeho aspoň pár kusů, abyste nemuseli čekat na doručení z Číny. Bohužel může se stát, že nám zrovna došli zásoby, nebo něčeho objednáváte větší množství, a potom se doba odeslání může protáhnout z 3 pracovních dnů na 2-4 týdny. (O tom Vás samozřejmě informujeme emailem, nebo nám můžete před objednáním napsat na email: info@dopolstare.cz a zeptat se na předpokládanou dobu doručení)

      Také nám nejde o velké množství produktů, ale o kvalitu popisu vlastností produktů, aby jsme Vám produkt co nejvíce přiblížili a pomohli s výběrem. Snažíme se mít relevantní související zboží a co nejvíce vlastností u produktu. Pokud jsme přeci jen na něco zapomněli, neváhejte nám napsat! Zboží přeměříme, vyfotíme, zvážíme a otestujeme jen pro Vás!

  ,,Dodání bylo rychlé a komunikace přes email jsme také zvládli na jedničku, Děkuji!'' Kačka F.

  ,,Mají nejvtipnější polštáře na internetu!'' Martin C.